Osobní konzultace jenom pro Vás - Vaše dotazy i témata

Při úpravách fotek potřebujete  kvalitu a rychlost, často se ale stává, že něco prostě nejde - taky někdy sedíte hodiny před počítačem a zbytečně se s něčím trápíte?

- něco prostě "nefunguje" a počítač nebo program nedělá, co má,
- barvy nesedí, lidi mají divnou pleťovku, závěrečné tónování nejde,
- práce nejde rychle od ruky, trávíte nad tím samým příliš dlouhý čas.

Každý z vás má jiné otázky a jiné věci, které potřebuje řešit.

Individuální konzultace je proto celá jenom o vás, probíraná témata si vybíráte vy - ale cílem je zjednodušení a zrychlení vašich postupů při úpravách fotek.

Pomůžeme Vám také s typovou úpravou fotek - společně doladíme vaše postupy při úpravách fotek, pomůžeme při přípravě akcí na zrychlení práce.

Reference:

Marcelovi bych chtěla moc poděkovat, v první řadě za vstřícnost, že si na mě udělal rychle čas, v druhé řadě za vysvětlení a pomoc se vším v čem jsem dlouho tápala a trápila se. Určitě doporučuji individuální konzultaci, za krátký čas se dozvíte vše co potřebujete, nebo to co děláte špatně a to opravdu od profíka :).
Lenka Fránová
Pořád se snažím učit nové věci a posunovat se, vymýšlet pro lidi zajímavé nápady ... ovšem to, co jsi mě naučil ty, překonalo všechno ,co jsem dosud viděla. Třeba ten systém objednávání fotek je prostě jedním slovem boží. Jednak jsi mi věnoval spoustu času, na začátku několikanásobně více, než jsi si pak naúčtoval, ale tvůj lidský přístup a podpora mě ohromili. Nejraději bych si to nechala pro sebe, aby konkurence byla pozadu, ale myslím, že spousty holek fotografek, které mají rodinu to musí taky poznat 🙂
Marcela Kramářová

Jak konzultace probíhá?

Individuálně: on-line
Na všem se domluvíme předem - na programu i termínu. Pracujeme na vašem počítači, s vaším nastavením a programy - on-line se připojím a probereme to, co budete potřebovat. Všechno uvidíte a vyzkoušíte si, probereme všechny vaše dotazy. 

Individuálně: osobně
Pokud to máte blízko do Plzně, potkáme se osobně. 

CENA:
2 hodinová individuální konzultace - 2.000 Kč, každá další hodina za 750 Kč.
Konzultace je zaměřena na programy Photoshop, Lightroom nebo Zoner X.

Pokud máte pocit, že něco potřebujete zlepšit nebo zrychlit a vyhovuje vám individuální přístup, dejte mi vědět. Věřím, že Vám dokážu ušetřit desítky hodin zbytečné práce a hodně nervů :).

REZERVACE

Pošlete nám prosím kontaktní informace, obratem se Vám ozvu a domluvíme termín a přesný program konzultace