NOVÝ WORKSHOP V NAŠÍ NABÍDCE!

Chcete se zdokonalit ve focení miminek?

Máme pro Vás připravený workshop, kde se naučíte všechno, co budete potřebovat.

Naučte se všechno, co potřebujete znát při fotografování miminek ve věku 3 až 10 měsíců - bez velkých nákladů a do začátku případně i bez vlastního studia.

Co se na kurzu naučíte:

 • Na kurzu si sami nafotíte miminko ve věku 3 - 10. měsíců
 • Jak pracovat s miminkem, aby bylo spokojené, jaké volit pomůcky, co si nakoupit k focení?
 • Využití rekvizit, příprava fotoscény a rekvizit
 • Jak využít rodiče při focení, jak správně foti mimčo se sourozencem?
 • Jaký použít objektiv? Jak nastavit blesk - svícení? Fotíme bez blesku na denní světlo
 • Jak nastavit fotoaparát (expozice, režim, z jakého úhlu správně fotit...)
 • Co a jak fotit s ohledem na věk a motoriku dítěte
 • Jak zajistit bezpečnost miminka při focení

Proč kurz focení miminek absolvovat právě s námi?

Prozradíme Vám to, co jsme se sami naučili za roky praxe focení newborn a  přidáme i zkušenosti z našich kurzů fotografování, kterými prošly už stovky začínajících fotografů.

Rádi se s Vámi podělíme o všechno, co jsme se naučili - budeme mít radost z toho, že Vám můžeme pomoci. Proto u nás rozhodně nenajdete "příplatek" pro fotografy, kteří bydlí poblíž nás (na některých workshopech zaplatíte až dvojnásobek ceny). Považujeme to za absurdní a proto máme stejnou cenu pro všechny.

Naučíme a ukážeme vám všechno, co budete potřebovat pro úspěšný začátek nebo rychlé zdokonalení Vašeho focení.


KDE, KDY A ZA KOLIK:

Kurz pořádáme v našem specializovaném studiu v Dobřanech u Plzně, termín domluvíme individuálně, cena je 5.200,-  za workshop.

Kapacita kurzu jsou 2 - 3 účastníci, v případě individuálního kurzu cena po domluvě. 


Po kurzu dostanete certifikát o absolvování.

Máte jakékoli dotazy? Rádi Vám je zodpovíme - prosím kontaktujte nás.

Přihlášky zprávou na FB nebo na info@fotojinak.cz

 • Cena obsahuje:
  půldenní workshop - lze domluvit dopoledne i odpoledne, občerstvení, akce ve Photoshopu pro úpravu mimi fotografií
 • Poradíme Vám s výbavou a rekvizitami
  jaké si pořídit základní vybavení a pokud už máte, tak co si dokoupit, aby Vás to posunulo zase o kus dál
 • Vyzkoušíte si, jak se fotí miminka
  v průběhu kurzu si sami odfotíte jedno miminko ve věku 3 - 10. měsíců
 • Ukážeme Vám, jak probíhá typické mimi focení
  jak se připravit na focení, kde a jak fotit,jaké pomůcky a rekvizity používat, jak komunikovat s rodiči

Co o kurzu říkají jeho účastníci
(recenze na newborn workshop):

Kurz jsem si neskutečně užila :)) Do včerejšího dne jsem neměla s focením miminek žádné zkušenosti a také jsem měla velký ostych, miminek jsem se bála 🙂 Včerejší kurz byl velmi intenzivní a podal mi veškeré informace ať po teoretické, tak po praktické stránce, včetně práce ve Photoshopu 🙂 Absolvovala jsem mnoho kurzů, každý měl své klady a zápory a tento řadím mezi ty nejvydařenější 🙂 Sama nejsem maminkou, ale jedno vím jistě, až maminkou budu, určitě se k Verče na focení miminka objednám a důvod? 🙂 Miminko i přes relativně náročné polohy je neustále spokojené, pracuje se s ním opatrně a šetrně a vždy se průběh focení řídí dle jeho nálady a rozpoložení .
Dominika ChválováVimperk
Workshop New born byl naprosto úžasný, naučila jsem se jak správně pracovat s miminkem, jaké světlo použít prostě všechno, co fotograf potřebuje vědět. Pokud si myslíte, že jsou to vyhozené peníze, tak nejsou, protože takovéhle zkušenosti sami jen tak někde nezískáte. Atmosféra po celou dobu workshopu, byla skvělá Marcel a Veru jsou perfektní učitelé 🙂 Takže na vašem místě bych neváhala a rovnou si rezervovala nějaký nejbližší termín kurzu New born, a nebudete litovat.
Michelle HubkováPlzeň
Veronika a Marcel jsou úžasní lidé, kteří jsou velmi milí a ochotní poradit se vším co vás napadne.Byl to úžasný den nabitý informacemi. Maximálně přínosný, takže pokud někdo ještě váhá, určitě bych všem doporučila ať jdou do toho! Moc vám za vše děkuji,byli jste skvělí!😍😍
Dana RoučkováHorní Kamenice
"Chtěla bych poděkovat Verče a Marcelovi Kotyk za umožnění nahlédnout pod pokličku jejich práce a podílet se s léty nasbíranými zkušenostmi a know-how za velice příznivou cenu. Oceňuji jejich profesionalitu, vstřícnost, trpělivost a především celou "vědu fotografování" vysvětlit, že je to vlastně úplně jednoduché... Je vidět, že jejich práce je zároveň i zábavou a jejich přidaná hodnota je vystižena vlastně hned v jejich názvu Fotojinak, protože opravdu jsou jiní. Doporučuji!".
Barbora KroupováPlzeň
Bylo to bájo, moc jsem si ten den užila a hrozně rychle to vše uteklo, modelka i maminka byly skvělé a měli s náma trénujícíma trpělivost. Marcel a Veru jsou super a vědí co dělají a hlavně je to baví a to je pak na celé práci vidět, když se dělá s láskou ❤️Takže za mne, kdo zvažuje, určitě za nima vyražte, stojí to za to, vím o čem mluvím, já se projela 500 km tam a zpět a opravdu nelituji.
Dita Vodáková FrajdlováChotěboř
Děkuji moc za včerejší newborn workshop! Neskutečně jsem si to užila a zjistila, že je skutečně stále se co učit. Především oceňuji přístup Verči i Marcela a že jsou ochotní podělit se o své know how a i zkušenosti ze začátků focení. Bylo to nepřeberné množství rad a inspirací..... Musím říci, že jste oba dva profíci na svém místě a zároveň přátelští a milí 🙂😊 modelka Zuzanka nám to nedala zadarmo, ale Veru už má grif jak miminka udolat 😃😃 ale byla úžasná.... Bylo fajn si zase poňuchat takhle čerstvé miminko .... No a moje parťačka Dita byla taky úžasná 😃😃 takže za mě, pokud někdo stále váháte, stojí to skutečně za to a jděte do toho!!! Veru a Marceli máte úplně snovou práci 😍😍!
Adriana WinkelhöferováPlzeň
Děkuji za včerejší kurz Newborn - byl to úžasný den plný informací, které byly vysvětleny do detailu. Verča a Marcel jsou skvěle sehraná dvojka. Moc jsem si kurz s vámi užila.
Káťa VicherováDomažlice
U FOTOjinak jsem absolvovala základní kurz focení, kde se člověk dozví, jak vůbec foťák ovládat, jak co nastavit, to je ze začátku hodně přínosný vůbec v orientovaní se jak co funguje, jak vlastně fotit v manuálu - pak už jinak ani nefotite. Následně jsem se objednala na newborn workshop, to bylo paradni, nejdrive něco k teorii a pak praktický focení miminek, to je k nezaplacení, uvědomíte si tam, co můžete dělat za chyby, jak vůbec s miminkem pracovat, s rodičema, co je všechno k tomu nutny. Následně jak pracovat ve Photoshopu, je jasný, že vás nikdo nenaučí pracovat ve PS za tak krátkou chvíli, ale určitě se naučíte to, co potřebujete k základní úpravě newborn fotek. Je to za celý den velká spousta informací, ale stojí to za to. Musím ocenit skvělý přístup Veru i Marcela, jsou to moc milí lidé, kteří jsou ochotni poradit se vším co potřebujete ohledně focení. Musím říct, že mi to dalo opravdu hodně a oceňuji ochotu předat dalším lidem svoje know how, což každý rozhodně neudělá. Pokud se chcete naučit fotit a chcete individuální přístup, a aby vás to nezruinovalo, FOTOjinak určitě doporučuji všema deseti.
Nikol Danielová
"Parádní foto kurz newborn. Super přístup lektorů. Určitě doporučuji, jestli ještě váháte, tak neváhejte 😊 a jděte do toho".
Jana ValíčkováČeské Budějovice
Všem kteří váhají s absolvování kurzu jedině doporučuji!! jak Newborn workshop,který jsem si moc užila,viděla jsem jak správně zacházet s miminkem a vše co k focení potřebuji...Moc mi to pomohlo a určitě doporučuji Stojí to za to:) a základní kurz byl také skvělí,udělala jsem si v tom v čem jsem potřebovala jasno a ještě jsem dostala další perfektní rady...Moc moc děkuji Veru a Marcel jsou opravdu báječní JEDINĚ DOPORUČUJI
Lucie Zedníková
Velice doporučuji kurzy od Fotojinak!!! Jsou určené pro všechny nadšence do focení, kteří očekávají srozumitelnost a profesionalitu. Kurzy obsahují maximum informací, které jsou potřeba a vše je hned názorně ukázáno a vyzkoušeno. Marcel a Veru jsou milovníci fotografie, proto jejich knowhow předávají s obrovským nadšením a potěšením, což je na nich na první pohled vidět. Z jejich kurzů budete odcházet nejen s množstvím nových zkušeností, ale také s úsměvem na tváři 🙂
Lucie Maršálková
Dnes jsem se zúčastnila kurzu Fotografujeme miminka a vřele doporučuji každému, kdo se chce věnovat focením dětí. Marcel i Verča byli velmi milý a dovedli poradit a pomoci! 🍀 Atmosféra během celého dne byla uvolněná a super!💝 Ještě jednou moc děkuji. 🙂
Dana KorseltováDana Korseltová