Začínáte nebo se chcete rychle zlepšit
ve focení miminek?

Naučíme Vás, jak si splnit sen a stát se newborn fotografem - bez velkých nákladů a do začátku případně i bez vlastního studia.

Je tenhle workshop vhodný i pro Vás?

"Dlouho jsem sledovala stránky a informace ohledně kurzů od Fotojinak. A měla jsem opravdu velkou radost, že kurz bude probíhat i u nás na Moravě. Musím říct, že kurz splnil všechna moje očekávání a odjížděla jsem opravdu nadšená a to mi vydrželo dodnes🤗. Dodalo mi to hlavně odvahu,, jít do toho,,. Verca i Marcel jsou naprosto úžasní, vše krásně a srozumitelně vysvětleno. Určitě to nebyl poslední kurz od nich. Všem fotografům doporučuji, určitě to stojí za to. A Verci a Marcelovi znovu a ještě jednou opravdu veliké díky❤️. Jste skvělí!!!"
Lenka Kalová
Chtěla bych hrozně moc poděkovat za to, co děláte! Mám za sebou kurz Lithroomu a Photoshopu s Marcelem a můžu všem doporučit. Hrozně hezky vše vysvětlí a poradí parádní tipy na urychlení a zlepšení práce. Na newborn focení jsme u Veru byli s druhým prckem a úžasné! A nakonec mám zasebou konečně i vysněný NEWBORN kurz. Od Marcela úžasné rady k technice a úpravám, práce s bleskem. Veru vše krásně připravené, vznikly úžasné fotky a byl to super den. A ještě určitě doporučuji videokurzy na úpravu, ta poslední akce úprav na newborn je dokonalá. Jedna fotka miminka komplet upravená cca za 10 min. Děkuju a budu se těšit na další setkání!
Michaela Synčáková fotografka
Verča a Marcel mě velice překvapili. Od začátku byla přátelská atmosféra. Zasmáli jsme se, povykladali, ale hlavně jsme se s holkám hodne naučily! Kdo nad kurzem váhá, ať neváhá. Byla radost pohledět nejen na Verču a jeji práci s miminkem, ale perfektní byla i část Marcelova - technická. Vše vysvětlil tzv. Jak pro blbečka a to jsem rozhodně potřebovala:) Byl to neskutečně krásný den. Neříkám, že by nebyl náročný. Těch informací bylo tolik, že na cestě domů jsem měla pěkné okno. Urcite využiju jeste osobní konzultace a kurz PS i LR. Neskutečně mě tento kurz nabil, povzbudil a vyloženě dokopal, abych to nevzdávala a šla si za svým snem. Vždyť práce s miminky je přece snová.
Anna Maršálková
Newborn kurzu od Fotojinak davam 10 bodu z 10ti ! Cely den byl napěchovaný informacemi a praktickými tipy z praxe - od teorie sviceni, pres samotne foceni a polohovani miminka , az po komunikaci s rodiči. Lituji jediného-ze jsem nesla na kurz driv!
Katarina Ellis
Kurz jsem si neskutečně užila :)) Do včerejšího dne jsem neměla s focením miminek žádné zkušenosti a také jsem měla velký ostych, miminek jsem se bála 🙂 Včerejší kurz byl velmi intenzivní a podal mi veškeré informace ať po teoretické, tak po praktické stránce, včetně práce ve Photoshopu 🙂 Absolvovala jsem mnoho kurzů, každý měl své klady a zápory a tento řadím mezi ty nejvydařenější 🙂 Sama nejsem maminkou, ale jedno vím jistě, až maminkou budu, určitě se k Verče na focení miminka objednám a důvod? 🙂 Miminko i přes relativně náročné polohy je neustále spokojené, pracuje se s ním opatrně a šetrně a vždy se průběh focení řídí dle jeho nálady a rozpoložení .
Dominika ChválováVimperk
Workshop New born byl naprosto úžasný, naučila jsem se jak správně pracovat s miminkem, jaké světlo použít prostě všechno, co fotograf potřebuje vědět. Pokud si myslíte, že jsou to vyhozené peníze, tak nejsou, protože takovéhle zkušenosti sami jen tak někde nezískáte. Atmosféra po celou dobu workshopu, byla skvělá Marcel a Veru jsou perfektní učitelé 🙂 Takže na vašem místě bych neváhala a rovnou si rezervovala nějaký nejbližší termín kurzu New born, a nebudete litovat.
Michelle HubkováPlzeň
Veronika s Marcelem jsou profíci, umí to s technikou i s miminky . Byl to fajn den. Člověk se musí učit celý život a já jsem se zase o kus posunula. Je fajn pozorovat Verunku při práci s miminky. Byla tady pohoda a klid, a přesně takovou jsem měla představu. No já když si něco přeji, pak se snažím, tak se mi to splní. TDěkuji, bylo to báječné<3
Marcela Kramářová
Veronika a Marcel jsou úžasní lidé, kteří jsou velmi milí a ochotní poradit se vším co vás napadne.Byl to úžasný den nabitý informacemi. Maximálně přínosný, takže pokud někdo ještě váhá, určitě bych všem doporučila ať jdou do toho! Moc vám za vše děkuji,byli jste skvělí!😍😍
Dana RoučkováHorní Kamenice
"Chtěla bych poděkovat Verče a Marcelovi Kotyk za umožnění nahlédnout pod pokličku jejich práce a podílet se s léty nasbíranými zkušenostmi a know-how za velice příznivou cenu. Oceňuji jejich profesionalitu, vstřícnost, trpělivost a především celou "vědu fotografování" vysvětlit, že je to vlastně úplně jednoduché... Je vidět, že jejich práce je zároveň i zábavou a jejich přidaná hodnota je vystižena vlastně hned v jejich názvu Fotojinak, protože opravdu jsou jiní. Doporučuji!".
Barbora KroupováPlzeň
Bylo to bájo, moc jsem si ten den užila a hrozně rychle to vše uteklo, modelka i maminka byly skvělé a měli s náma trénujícíma trpělivost. Marcel a Veru jsou super a vědí co dělají a hlavně je to baví a to je pak na celé práci vidět, když se dělá s láskou ❤️Takže za mne, kdo zvažuje, určitě za nima vyražte, stojí to za to, vím o čem mluvím, já se projela 500 km tam a zpět a opravdu nelituji.
Dita Vodáková FrajdlováChotěboř
Děkuji moc za včerejší newborn workshop! Neskutečně jsem si to užila a zjistila, že je skutečně stále se co učit. Především oceňuji přístup Verči i Marcela a že jsou ochotní podělit se o své know how a i zkušenosti ze začátků focení. Bylo to nepřeberné množství rad a inspirací..... Musím říci, že jste oba dva profíci na svém místě a zároveň přátelští a milí 🙂😊 modelka Zuzanka nám to nedala zadarmo, ale Veru už má grif jak miminka udolat 😃😃 ale byla úžasná.... Bylo fajn si zase poňuchat takhle čerstvé miminko .... No a moje parťačka Dita byla taky úžasná 😃😃 takže za mě, pokud někdo stále váháte, stojí to skutečně za to a jděte do toho!!! Veru a Marceli máte úplně snovou práci 😍😍!
Adriana WinkelhöferováPlzeň
Děkuji za včerejší kurz Newborn - byl to úžasný den plný informací, které byly vysvětleny do detailu. Verča a Marcel jsou skvěle sehraná dvojka. Moc jsem si kurz s vámi užila.
Káťa VicherováDomažlice
Newborn workshop byl parádní, nejdrive něco k teorii a pak praktický focení miminek, to je k nezaplacení, uvědomíte si tam, co můžete dělat za chyby, jak vůbec s miminkem pracovat, s rodičema, co je všechno k tomu nutny. Následně jak pracovat ve Photoshopu, je jasný, že vás nikdo nenaučí pracovat ve PS za tak krátkou chvíli, ale určitě se naučíte to, co potřebujete k základní úpravě newborn fotek. Je to za celý den velká spousta informací, ale stojí to za to. Musím ocenit skvělý přístup Veru i Marcela, jsou to moc milí lidé, kteří jsou ochotni poradit se vším co potřebujete ohledně focení. Musím říct, že mi to dalo opravdu hodně a oceňuji ochotu předat dalším lidem svoje know how, což každý rozhodně neudělá. Pokud se chcete naučit fotit a chcete individuální přístup, a aby vás to nezruinovalo, FOTOjinak určitě doporučuji všema deseti.
Nikol Danielová
"Parádní foto kurz newborn. Super přístup lektorů. Určitě doporučuji, jestli ještě váháte, tak neváhejte 😊 a jděte do toho".
Jana ValíčkováČeské Budějovice
Všem kteří váhají s absolvování kurzu jedině doporučuji!! jak Newborn workshop,který jsem si moc užila,viděla jsem jak správně zacházet s miminkem a vše co k focení potřebuji...Moc mi to pomohlo a určitě doporučuji Stojí to za to:) a základní kurz byl také skvělí,udělala jsem si v tom v čem jsem potřebovala jasno a ještě jsem dostala další perfektní rady...Moc moc děkuji Veru a Marcel jsou opravdu báječní JEDINĚ DOPORUČUJI
Lucie Zedníková
Velice doporučuji kurzy od Fotojinak!!! Jsou určené pro všechny nadšence do focení, kteří očekávají srozumitelnost a profesionalitu. Kurzy obsahují maximum informací, které jsou potřeba a vše je hned názorně ukázáno a vyzkoušeno. Marcel a Veru jsou milovníci fotografie, proto jejich knowhow předávají s obrovským nadšením a potěšením, což je na nich na první pohled vidět. Z jejich kurzů budete odcházet nejen s množstvím nových zkušeností, ale také s úsměvem na tváři 🙂
Lucie Maršálková
"Děkuji Marcelovi za dnešní fotokurz “profesionální fotograf” Posunul mě zase o krok od amatéra k profesionálovi. Děkuji Marceli a doufám že se zde brzy potkáme na dalším kurzu 😊".
Nur Grulich
Po příjemném přivítání v příjemném prostředí přišla na řadu teorie, kde nám Marcel hodně vysvětlil a odpověděl na všechny otázky. Poté Verunka krásně vše ukázala v praxi, nechala nás, ať si miminko odfotíme a řekla případně chyby, které jsme udělali. Dozvěděla jsem se spoustu vychytávek a i odkazy, kde nakupovat věci od blesku až po rekvizity na miminka. Newborn workshop pro mě byl velmi velkým přínosem. Marcel i Veronika to mají vše krásně přehledné a srozumitelné.
Anička Vetyšková
Recenze moc často nepíšu, ale tuto prostě napsat musím. Zúčastila jsem se několika kurzů u FOTOjinak a vřele doporučuji.Parádní přístup, přátelská atmosféra a spousta informací, které nikde nenačtete🙂Velkým přínosem mi byl workshop newborn, kde bych chtěla poděkovat Verče za její milou společnost a cenné rady😘Dalo mi to opravdu hodně😍 Určitě jsme se neviděli naposledy a už teď se těším na další kurz 😘Přeji vám oběma spoustu spokojených zákazníků a ať se vám daří!!! Velké díky.
Míša Hánová
Od FOTOjinak jsem absolvovala několik kurzů a mohu vřele doporučit. Oceňuji zejména přístup - vše vysvětlováno tzv. "polopatě" ;). Na kurzech panuje přátelská nálada a člověk se nebojí na cokoliv zeptat 🍀 Doporučuji.
Monika Houlíková
Musím říct, že co jsem se naučila na kurzu, se s ostatními podobnymi kurzy, které jsem absolvovala v Praze nedá absolutně srovnávat. Dokážou to opravdu vysvětlit tak, aby to chápal i absolutní začátečník, předávají své mnohaleté zkušenosti, kteří si ostatní pečlivě střeží a člověku tak pomohou vyvarovat se zbytečných chyb. Oba jsou moc mili a skvělí lidé a hlavně jsou tu pro vás a za to si jich opravdu moc vážím a ještě jednou jim tímto za skvělé kurzy děkuji a těším se na další 😉.
Lenka Jirkalová
Děkuji Marcelovi a Verunce za maximálně nabitý, ale hlavně i praktický workshop newborn focení. Podstatné informace k práci a samotné tvoření fotek s Petříčkem šlo naprosto skvěle a oceňuji, že i já jsem si mohla tak malého modela užít a luxusně ho zvěčnit 💝 Doporučuji!
Marcela Lebedinská
Bezkonkurenční kurzy ☺ Super přístup Verči i Marcela. Oba dokáží bezvadně vysvětlit, co potřebujete a jsou velice ochotní s jakoukoliv pomocí a dotazem! jednoznačně doporučuji všem, ikdyž jste třeba z jiného konce republiky, stojí za to si za nimi popojet. 🙂
Denisa Vordová
"Veru i Marcel mají můj obdiv jsou tak krásně sehraní a kurz byl úplně úžasný a holky skvělé už teď se těším na další zdokonalování se s Marcelem ve photoshopu a lightroomu".
Katka Nováková
Ještě jednou moc děkuji Veru a Marcelovi za sobotní kurz v Bučovicích. Sešla se opravdu skvělá parta a všichni jsme si celý den náramně užili. Vše bylo vysvětleno logicky i pro ženské mozečky a byly zodpovězeny všechny naše nekonečné dotazy 🤣 Třešnička na dortu pro nás byla úžasná a pohodová Nina a její maminka Lucie. Odnesla jsem si spoustu cenných rad, zkušeností a nápadů! Už se opravdu nemohu dočkat, jak je budu postupně realizovat v novém atelieru 😍 Děkuji Veru a Marcelovi, jste ÚŽASŇÁKOVI!!
Lucie Bradáčová
Chtěla bych moc poděkovat Veru a Marcelovi za úžasný den v Bučovicích! Moc jsem si to užila, i když mě celé osazenstvo kvůli pupku dost usměrňovalo 😃 Když bude příležitost, určitě si nenechám ujít i jinou příležitost k rozšíření fotoobzorů, bylo to super!
Tereza Kučerová
Verča a Marcel mě velice překvapili. Od začátku byla přátelská atmosféra. Zasmáli jsme se, povykladali, ale hlavně jsme se s holkám hodne naučily! Kdo nad kurzem váhá, ať neváhá. Byla radost pohledět nejen na Verču a jeji práci s miminkem, ale perfektní byla i část Marcelova - technická. Vše vysvětlil tzv. Jak pro blbečka a to jsem rozhodně potřebovala:) Byl to neskutečně krásný den. Neříkám, že by nebyl náročný. Těch informací bylo tolik, že na cestě domů jsem měla pěkné okno. Urcite využiju jeste osobní konzultace a kurz PS i LR. Neskutečně mě tento kurz nabil, povzbudil a vyloženě dokopal, abych to nevzdávala a šla si za svým snem. Vždyť práce s miminky je přece snová.
Anna Maršálková
Newborn kurzu od Fotojinak davam 10 bodu z 10ti ! Cely den byl napěchovaný informacemi a praktickými tipy z praxe - od teorie sviceni, pres samotne foceni a polohovani miminka , az po komunikaci s rodiči. Lituji jediného-ze jsem nesla na kurz driv!
Katarina Ellis
Kurz jsem si neskutečně užila :)) Do včerejšího dne jsem neměla s focením miminek žádné zkušenosti a také jsem měla velký ostych, miminek jsem se bála 🙂 Včerejší kurz byl velmi intenzivní a podal mi veškeré informace ať po teoretické, tak po praktické stránce, včetně práce ve Photoshopu 🙂 Absolvovala jsem mnoho kurzů, každý měl své klady a zápory a tento řadím mezi ty nejvydařenější 🙂 Sama nejsem maminkou, ale jedno vím jistě, až maminkou budu, určitě se k Verče na focení miminka objednám a důvod? 🙂 Miminko i přes relativně náročné polohy je neustále spokojené, pracuje se s ním opatrně a šetrně a vždy se průběh focení řídí dle jeho nálady a rozpoložení .
Dominika ChválováVimperk
Workshop New born byl naprosto úžasný, naučila jsem se jak správně pracovat s miminkem, jaké světlo použít prostě všechno, co fotograf potřebuje vědět. Pokud si myslíte, že jsou to vyhozené peníze, tak nejsou, protože takovéhle zkušenosti sami jen tak někde nezískáte. Atmosféra po celou dobu workshopu, byla skvělá Marcel a Veru jsou perfektní učitelé 🙂 Takže na vašem místě bych neváhala a rovnou si rezervovala nějaký nejbližší termín kurzu New born, a nebudete litovat.
Michelle HubkováPlzeň
Veronika s Marcelem jsou profíci, umí to s technikou i s miminky . Byl to fajn den. Člověk se musí učit celý život a já jsem se zase o kus posunula. Je fajn pozorovat Verunku při práci s miminky. Byla tady pohoda a klid, a přesně takovou jsem měla představu. No já když si něco přeji, pak se snažím, tak se mi to splní. TDěkuji, bylo to báječné<3
Marcela Kramářová
Veronika a Marcel jsou úžasní lidé, kteří jsou velmi milí a ochotní poradit se vším co vás napadne.Byl to úžasný den nabitý informacemi. Maximálně přínosný, takže pokud někdo ještě váhá, určitě bych všem doporučila ať jdou do toho! Moc vám za vše děkuji,byli jste skvělí!😍😍
Dana RoučkováHorní Kamenice
"Chtěla bych poděkovat Verče a Marcelovi Kotyk za umožnění nahlédnout pod pokličku jejich práce a podílet se s léty nasbíranými zkušenostmi a know-how za velice příznivou cenu. Oceňuji jejich profesionalitu, vstřícnost, trpělivost a především celou "vědu fotografování" vysvětlit, že je to vlastně úplně jednoduché... Je vidět, že jejich práce je zároveň i zábavou a jejich přidaná hodnota je vystižena vlastně hned v jejich názvu Fotojinak, protože opravdu jsou jiní. Doporučuji!".
Barbora KroupováPlzeň
Bylo to bájo, moc jsem si ten den užila a hrozně rychle to vše uteklo, modelka i maminka byly skvělé a měli s náma trénujícíma trpělivost. Marcel a Veru jsou super a vědí co dělají a hlavně je to baví a to je pak na celé práci vidět, když se dělá s láskou ❤️Takže za mne, kdo zvažuje, určitě za nima vyražte, stojí to za to, vím o čem mluvím, já se projela 500 km tam a zpět a opravdu nelituji.
Dita Vodáková FrajdlováChotěboř
Děkuji moc za včerejší newborn workshop! Neskutečně jsem si to užila a zjistila, že je skutečně stále se co učit. Především oceňuji přístup Verči i Marcela a že jsou ochotní podělit se o své know how a i zkušenosti ze začátků focení. Bylo to nepřeberné množství rad a inspirací..... Musím říci, že jste oba dva profíci na svém místě a zároveň přátelští a milí 🙂😊 modelka Zuzanka nám to nedala zadarmo, ale Veru už má grif jak miminka udolat 😃😃 ale byla úžasná.... Bylo fajn si zase poňuchat takhle čerstvé miminko .... No a moje parťačka Dita byla taky úžasná 😃😃 takže za mě, pokud někdo stále váháte, stojí to skutečně za to a jděte do toho!!! Veru a Marceli máte úplně snovou práci 😍😍!
Adriana WinkelhöferováPlzeň
Děkuji za včerejší kurz Newborn - byl to úžasný den plný informací, které byly vysvětleny do detailu. Verča a Marcel jsou skvěle sehraná dvojka. Moc jsem si kurz s vámi užila.
Káťa VicherováDomažlice
Newborn workshop byl parádní, nejdrive něco k teorii a pak praktický focení miminek, to je k nezaplacení, uvědomíte si tam, co můžete dělat za chyby, jak vůbec s miminkem pracovat, s rodičema, co je všechno k tomu nutny. Následně jak pracovat ve Photoshopu, je jasný, že vás nikdo nenaučí pracovat ve PS za tak krátkou chvíli, ale určitě se naučíte to, co potřebujete k základní úpravě newborn fotek. Je to za celý den velká spousta informací, ale stojí to za to. Musím ocenit skvělý přístup Veru i Marcela, jsou to moc milí lidé, kteří jsou ochotni poradit se vším co potřebujete ohledně focení. Musím říct, že mi to dalo opravdu hodně a oceňuji ochotu předat dalším lidem svoje know how, což každý rozhodně neudělá. Pokud se chcete naučit fotit a chcete individuální přístup, a aby vás to nezruinovalo, FOTOjinak určitě doporučuji všema deseti.
Nikol Danielová
"Parádní foto kurz newborn. Super přístup lektorů. Určitě doporučuji, jestli ještě váháte, tak neváhejte 😊 a jděte do toho".
Jana ValíčkováČeské Budějovice
Všem kteří váhají s absolvování kurzu jedině doporučuji!! jak Newborn workshop,který jsem si moc užila,viděla jsem jak správně zacházet s miminkem a vše co k focení potřebuji...Moc mi to pomohlo a určitě doporučuji Stojí to za to:) a základní kurz byl také skvělí,udělala jsem si v tom v čem jsem potřebovala jasno a ještě jsem dostala další perfektní rady...Moc moc děkuji Veru a Marcel jsou opravdu báječní JEDINĚ DOPORUČUJI
Lucie Zedníková
Velice doporučuji kurzy od Fotojinak!!! Jsou určené pro všechny nadšence do focení, kteří očekávají srozumitelnost a profesionalitu. Kurzy obsahují maximum informací, které jsou potřeba a vše je hned názorně ukázáno a vyzkoušeno. Marcel a Veru jsou milovníci fotografie, proto jejich knowhow předávají s obrovským nadšením a potěšením, což je na nich na první pohled vidět. Z jejich kurzů budete odcházet nejen s množstvím nových zkušeností, ale také s úsměvem na tváři 🙂
Lucie Maršálková
"Děkuji Marcelovi za dnešní fotokurz “profesionální fotograf” Posunul mě zase o krok od amatéra k profesionálovi. Děkuji Marceli a doufám že se zde brzy potkáme na dalším kurzu 😊".
Nur Grulich
Po příjemném přivítání v příjemném prostředí přišla na řadu teorie, kde nám Marcel hodně vysvětlil a odpověděl na všechny otázky. Poté Verunka krásně vše ukázala v praxi, nechala nás, ať si miminko odfotíme a řekla případně chyby, které jsme udělali. Dozvěděla jsem se spoustu vychytávek a i odkazy, kde nakupovat věci od blesku až po rekvizity na miminka. Newborn workshop pro mě byl velmi velkým přínosem. Marcel i Veronika to mají vše krásně přehledné a srozumitelné.
Anička Vetyšková
Recenze moc často nepíšu, ale tuto prostě napsat musím. Zúčastila jsem se několika kurzů u FOTOjinak a vřele doporučuji.Parádní přístup, přátelská atmosféra a spousta informací, které nikde nenačtete🙂Velkým přínosem mi byl workshop newborn, kde bych chtěla poděkovat Verče za její milou společnost a cenné rady😘Dalo mi to opravdu hodně😍 Určitě jsme se neviděli naposledy a už teď se těším na další kurz 😘Přeji vám oběma spoustu spokojených zákazníků a ať se vám daří!!! Velké díky.
Míša Hánová
Od FOTOjinak jsem absolvovala několik kurzů a mohu vřele doporučit. Oceňuji zejména přístup - vše vysvětlováno tzv. "polopatě" ;). Na kurzech panuje přátelská nálada a člověk se nebojí na cokoliv zeptat 🍀 Doporučuji.
Monika Houlíková
Musím říct, že co jsem se naučila na kurzu, se s ostatními podobnymi kurzy, které jsem absolvovala v Praze nedá absolutně srovnávat. Dokážou to opravdu vysvětlit tak, aby to chápal i absolutní začátečník, předávají své mnohaleté zkušenosti, kteří si ostatní pečlivě střeží a člověku tak pomohou vyvarovat se zbytečných chyb. Oba jsou moc mili a skvělí lidé a hlavně jsou tu pro vás a za to si jich opravdu moc vážím a ještě jednou jim tímto za skvělé kurzy děkuji a těším se na další 😉.
Lenka Jirkalová
Děkuji Marcelovi a Verunce za maximálně nabitý, ale hlavně i praktický workshop newborn focení. Podstatné informace k práci a samotné tvoření fotek s Petříčkem šlo naprosto skvěle a oceňuji, že i já jsem si mohla tak malého modela užít a luxusně ho zvěčnit 💝 Doporučuji!
Marcela Lebedinská
Bezkonkurenční kurzy ☺ Super přístup Verči i Marcela. Oba dokáží bezvadně vysvětlit, co potřebujete a jsou velice ochotní s jakoukoliv pomocí a dotazem! jednoznačně doporučuji všem, ikdyž jste třeba z jiného konce republiky, stojí za to si za nimi popojet. 🙂
Denisa Vordová

Určitě máte hodně otázek (...a já jsem je měla také :))

 • co si mám koupit, co je důležité a co ne? (jaký objektiv, rekvizity, pozadí, beanbag ...)
 • jak si připravit místo na focení ? (světlo, prostor, teplota)
 • práce s miminkem (uspávání a pomůcky, polohování, wrapování )
 • jak nastavit fotoaparát (expozice, režim, z jakého úhlu správně fotit...)
 • jak pracovat s bleskem? (v současnosti používaný deštník 180cm s difuzérem)
 • jak fotit miminko a jak fotit miminko s rodiči, jak s rodiči komunikovat
 • jak upravovat fotky (postprodukce - využítí programů lightroom a photoshop)
 • jak o sobě dát vědět a jak získat první zákazníky?

Když se mi narodil první syn a chtěla jsem si ho vyfotit, tak to byl nadlidský výkon - pořád brečel a kroutil se, a tak se žádnými fotkami pochlubit nemůžu :(. Postupem času jsem ale odfotila desítky a desítky miminek, prošla jsem si i focením bez vlastního studia a i tahle zkušenost pro mě byla nedocenitelná. Moc ráda Vám tyhle zkušenosti předám - bez pokusů a omylů a navíc s mým doporučením a odpovědí na všechny Vaše otázky. Přidejte si i Vy k desítkám fotografek z celé ČR, které tenhle kurz už navštívily.

Veronika Kotyk, autor a lektor kurzu Newborn fotografování

Proč kurz newborn focení absolvovat právě s námi?

Prozradíme Vám to, co jsme se sami naučili za roky praxe focení newborn a  přidáme i zkušenosti z našich kurzů fotografování, kterými prošly už stovky začínajících fotografů.

Dostanete ověřené, praktické informace a postupy - za posledních šest let jsem odfotila už více než 500 newborn.

Na našem newborn workshopu jsme přivítali desítky newborn fotografek z celé České republiky.

Newborn je naše specializace - vydali jsme i komplet on-line výukové materiály.

Rádi se s Vámi podělíme o všechno, co jsme se naučili - budeme mít radost z toho, že Vám můžeme pomoci. Proto i cena workshopu je  jedna z nejnižších v ČR.

Naučíme a ukážeme vám všechno, co budete potřebovat pro úspěšný začátek nebo rychlé zdokonalení Vašeho newborn focení.

jak si postavit a zařídit (i mobilní) newborn ateliér (co si koupit, co je důležité a co ne ...)

kde a jak fotit: výběr místa, světla, práce s beanbagem a pomůckami, nastavení fotoaparátu, práce s bleskem (deštník 180cm)

newborn focení si zkusíte na kurzu i Vy sami: přípravu na focení, komunikaci s rodiči až po vlastní focení

práce s miminkem (uspávání, manipulace, základy wrapování a polohování)

postup zpracování fotek + základy úpravy fotografií (přidáme Vám i naše vlastní akce na úpravu v PS)

Shrnutí stručně a jednoduše - co si pamatovat 🙂


KDE, KDY A ZA KOLIK:

Kurz pořádáme v našem specializovaném studiu v Dobřanech u Plzně a na Moravě v Bučovicích u Slavkova (Brno).

TERMÍNY Dobřany u Plzně:
cena 8.900 Kč za celodenní workshop 

čtvrtek 25. ledna 2024 - obsazeno
pátek 29. března 2024 - obsazeno
duben / květen 24 - termín připravujeme, kontaktujte nás

TERMÍNY BUČOVICE u Slavkova (Brno):
cena 9.400 Kč za celodenní workshop
 
pátek 5. dubna 2024 - jedno volné místo
sobota 6. dubna 2024 - jedno volné místo
léto 2024 - termíny připravujeme, kontaktujte nás

Kapacita kurzu jsou 2-3 účastníci, v případě individuálního kurzu cena po domluvě. 

Po kurzu dostanete certifikát o absolvování.

Máte jakékoli dotazy? Rádi Vám je zodpovíme - prosím kontaktujte nás

Přihlášky na info@fotojinak.cz

 • Cena obsahuje:
  celodenní newborn kurz (9:30 - 17:30hod), oběd a občerstvení po celý den, výukové video a akce ve Photoshopu pro úpravu newborn fotografií
 • Poradíme Vám s výbavou a rekvizitami
  jaké si pořídit základní vybavení a pokud už máte, tak co si dokoupit, aby Vás to posunulo zase o kus dál
 • Vyzkoušíte si, jak se fotí newborn
  v průběhu kurzu si sami odfotíte celý průběh newborn focení
 • Ukážeme Vám, jak probíhá typické newborn focení
  jak se připravit na focení, kde a jak fotit, jak uspávat, wrapovat a polohovat miminko i jak přitom komunikovat s rodiči
 • Naučíte se postprodukci newborn fotografií
  Ukážeme Vám úpravu fotek v Lightroomu a Photoshopu, dostanete od nás i základní akce na úpravu newborn fotografií a v ceně máte i výuková videa na postupy úprav newborn fotografií. Můžete se tak všechno naučit v klidu vlastním tempem.