TĚŠÍTE SE NA VAŠI VYSNĚNOU SVATBU?

Mám pro Vás přehledný a jednoduchý návod - jak si svatbu opravdu připravit a užít tak, aby to byl zážitek na celý život!

Desítky úkolů, které Vás čekají, řešíte asi poprvé. Já mám svateb za sebou víc než sto, jsem totiž svatební fotograf. S nevěstou a ženichem jsem tak většinou celý den a strávím s nimi víc času, než kdokoli jiný.

Zažil jsem tak desítky situací, které zážitky ze svatby (tak trochu) pokazily a kterým se přitom dá snadno předejít.

Vím, že si každá nevěsta myslí, že ona sama si svoji svatbu připraví nejlépe - ale bohužel je spousta věcí, na které přijdete až tehdy, kdy už nejdou vrátit ... a stanou se.

"Skvěle svatbu naplánovat vám ještě nezaručí, že také skvěle prožijete svatební den".
 

Jak tomu předejít? Nejenom o tom je tahle knížka ... 

TIPY A RADY Z PRAXE 

Možná se přípravou svatby vůbec netrápíte nebo naopak skoro nespíte, v každém případě je hodně věcí, které by jste měli vědět a které Vám pomohou.

Poslechnout si také můžete rozhovor s autorem knížky na Českém rozhlasu tady.

 • Jak se vyhnout zbytečnému stresu
 • Jak to udělat, aby svatba nestála tolik peněz
 • Jak si užít svatební den bez starostí
 • Jak zvládnout fotografování
 • Jak se rozhodnout - tradiční svatba nebo svatba podle vás?
 • Jak na priority - co bude opravdu to důležité?
 • Jak svatbu naplánovat, aby to šlo rychle

VAŠE SVATBA BUDE URČITĚ KRÁSNÁ, ale ....


Na jednu z nejdůležitějších věcí se většinou zapomíná .... svatba sice může vypadat krásně, ale prožít ji krásně nemusíte.

"Krásných" věcí mohou být desítky a jejich přípravou můžete strávit stovky hodin času ... jsou určitě důležité, ale ještě důležitější jsou Vaše zážitky ze svatby. Věřte mi.

A právě o nich je tahle knížka. 

Reference zákazníků:

"Knížka je fajn, třeba jenom kapitola o tom, jak plánovat hostinu (rozpočet a počet svatebních hostů) nám ušetřila víc než dvacet tisíc, který bysme jinak utratili úplně zbytečně. Můžeme doporučit!"
Jana a VašekJaroměř
"Paráda! Spousta rad z praxe, jsou tam věci, který nás vůbec nenapadly řešit. Svatbu budeme mít až za rok, tak jsme ještě mohli úplně zpřeházet harmonogram našeho svatebního dne (měli jsme ho úplně špatně) a už se moc těšíme, bude to super!"
AnetaČeský Krumlov
"Knížka stojí určitě za přečtení. Je v ní spoustu velmi cenných rad a informací jak si Váš den D užít na plno. Jak vše zvládnout bez stresu a tak, aby to klaplo tak, jak si všichni přejí. Určitě je velmi důležité si ujasnit s parterem, jakou chcete svatbu, koho chcete a nechcete pozvat. A jak je v knížce napsáno - je to vaše svatba a vy si ji musíte užít. Takže připomínky ostatních važně hodit za hlavu. Knížku by si měla přečíst každá nevěsta ale i ženich :-). A pokavad Vám bude pomahat maminka a budoucí tchyně, tak oni dvě hlavně.. Za nás 1*"
Kristýna a HonzaBdeněves
"Tahle knížka nám otevřela oči - sice jsme měli o naplánování naší svatby nějaké představy, ale na spoustu důležitých věcí jsme vůbec nemysleli. Konečně mám pocit, že svatba proběhne v pohodě a tak, aby jsme si jí užili!
SandraOlomouc
"Koupili jsme si svatební plánovací diář a mysleli si, že máme všechno, co potřebujeme! Ani náhodou - až po přečtení knihy jsme nakonec naplánovali celý den jinak a jsme rádi. Stojí to za přečtení, tyhle rady jsme nikde jinde nenašli."
MirkaPraha
"Původně jsme chtěli velkou hostinu pro 80 lidí a ty peníze za to nás docela děsily! Nakonec jsme to udělali úplně jinak, ale to nás předtím ani nenapadlo. Taky se neradi fotíme a teď jsme rádi, že víme jak na to a že to zase taková hrůza být nemusí 🙂
MartinaPísek
"Měli jsme mít tradiční svatbu, taky rodiče nás do toho hodně tlačili. Moc se nám to nelíbilo, ale až po přečtení knížky jsme si řekli, že si jí uděláme podle sebe - a když jsme to vysvětlili rodičům, nakonec souhlasili taky. Asi by jsme to předtím nedokázali, knížka nám na to dala odvahu a taky spoustu argumentů, díky!"
Pepa a LuckaHumpolec
"Je pravda, že třeba o šatech tam není nic 🙂 Ale to mě vůbec nevadilo, ty jsem si vybrala sama. Nám asi nejvíc pomohlo, že jsme si přečetli, jak si sehnat někoho, kdo nám se svatbou pomůže a hlavně, jak to udělat tak, aby to fungovalo. Svatbu už máme za sebou a třeba já jsem se díky tomu cítila fakt jako princezna. Přála bych ten samý pocit všem nevěstám :)"
KáťaMladá Boleslav
"Skvělá kniha plná užitečných rad, které jsem ocenila coby svědkyně. Nevěstě jsem díky ní připravila moooc krásný den bez zbytečných stresů a prodlev. Vše jsme díky knize naplánovaly do nejmenších detailů a tak vše dopadlo skvěle a já sklidila spoustu díků nejen od nevěsty, ale i svatebních hostů. Knihu doporučuji. P.S.- šampus s jahodami byl bonus k nezaplacení🍓🍾🥂👰🏼💍"
DagmarPlzeň

POZOR NA CHYBY, KTERÉ UDĚLALI UŽ JINÍ ....

Víte, jaké jsou tři nejčastější chyby, které se většinou stanou?

Nejvíc času trávíte přípravou "krásných věcí" - ale hlavní přitom budou vaše zážitky, jenom ty Vám totiž zůstanou. Ale aby jste měli na co vzpomínat,  potřebujete si pořádně promyslet, jak bude vaše svatba probíhat (a na to většina párů nemá moc času - ten věnují těm "krásným" věcem).

Druhou nejčastější chybou je to, že svatební den strávíte starostí o ostatní - nic moc si neužijete a ještě z toho budete hodně unavení. Má to být právě naopak - všichni se mají starat o Vás. 

Třetí chybou je to, že počet hostů na svatbě plánujete podle svého rozpočtu ... lepší je to udělat přesně naopak!

CO DALŠÍHO V KNÍŽCE NAJDETE:

 • Cestovatelská svatba - opravdu?

 • Pojďme naplánovat svatbu – víme, jak na to

 • Důležité věci, které musíte postupně vyřešit

 • Vybíráme místo, datum, rezervujeme služby, vybíráme šaty ..

 • Čas obřadu – proč (NE) v pravé poledne

 • Svatební dary ... jak nedostat, co nechcete

 • ...

 • Informace pro svatební hosty
 • Svatební den je tady!
 • Udělejte všechny přípravy na jednom místě 
 • Svatební tradice a zábava
 • Jak mít hezké fotky ze svatebního obřadu
 • Jak si užít obřad
 • Jak si užít společné fotografování
 • ...

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT? - 490 Kč

‼️ SLEVA 30% na všechny on-line produkty ‼️
při koupi jakéhokoli editu, videa nebo eBooku dostanete mailem slevové kódy ke všem našim ostatním produktům.

Budu rád, když si knížku přečte co nejvíc svatebních párů - i proto je cena spíše symbolická v porovnání s tím, kolik Vám ušetří - času, zbytečného stresu i peněz.

Užijte si svůj svatební den na maximum, ať máte na co vzpomínat!! Stojí to za to 🙂

JAK KNÍŽKU DOSTANETE?

Ihned po zaplacení (kartou nebo převodem z účtu) Vám přijde link na stažení ebooku ve formátu .pdf
(univerzální formát na čtení knih, nejlépe v programu Adobe Reader, který si můžete stáhnout pro Windows i Apple).
(čeká na Vás i malé překvapení - svatební checklisty, plánování rozpočtu i celého svatebního dne).ebook SVATBA BEZ OBAV

Cena ebooku a bonusových materiálů je 490 Kč 

Marcel Kotyk

Za posledních pět let provázel jako fotograf více než sto svatebních párů celým jejich svatebním dnem, je autorem a lektorem úspěšného kurzu Fotografujeme bez obav, ve kterém odškolil skoro 2000 fotografů po celé ČR, pořádá kurzy úpravy fotografií, svatebního fotografování a společně s manželkou také newborn workshopy. Navíc táta dvou malých dětí, se kterými se snaží trávit co nejvíc času, protože věří tomu, že práce má být koníčkem a čas s rodinou je to hlavní.