FOTOjinak - členské sekce
Prosím klikněte na produkt, ke kterému máte přístup (u ostatních produktů budete přesměrování na stránku s informacemi a možností získat přístup k nim)
FOTOjinak - členské sekce
Prosím klikněte na produkt, ke kterému máte přístup (u ostatních produktů budete přesměrování na stránku s informacemi a možností získat přístup k nim)
Na stránkách používáme soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro fungování stránek, jiné nám umožňují poskytnout vám lepší zkušenost při návštěvě našich stránek nebo zobrazování reklamy, pomáhají nám analyzovat návštěvnost a stránky zlepšovat. Více informací
Cookies jsou malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem počítači a pomáhají nám k lepší uživatelské zkušenosti na našich stránkách. Cookies používáme k personalizaci obsahu stránek a reklam, poskytování funkcí sociálních sítí a k analýze návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních sítí, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.
Ze zákona můžeme na vašem zařízení ukládat pouze soubory cookie, které jsou nezbytně nutné pro provoz těchto stránek. Pro všechny ostatní typy souborů cookie potřebujeme vaše svolení. Budeme vděční, když nám ho poskytnete a pomůžete nám tak, naše stránky a služby zlepšovat. Svůj souhlas s používáním cookies na našem webu můžete samozřejmě kdykoliv změnit nebo odvolat. Více informací
já jsem nakonec fotil na nastavení:
clona 2,8f - ISO 500 - čas 1/160sec ...... a taky
clona 5,6 - ISO 2000 - čas 1/160sec
(tu clonu 5,6 jsem tam dal jenom proto, aby jste viděli, že fotit můžete klidně i se setovými objektivy, které 2,8 nemají a nic moc se nestane - pozadí je čistě bílé, to bude vypadat hezky v obou případech).