NEWBORN kolekce 2021 - se slevou 63%
sada pěti produktů - eBooku Fotografujeme newborn, výukových videí Základy wrapování a poloha Brambora (Potato sack) a kompletního postupu úpravy newborn fotografií ve Photoshopu. Bonusem od nás dostanete také edit ZIMA 2020.


Nabízíme Vám kolekci NEWBORN se slevou 63%, 
 
která obsahuje:

eBook Fotografujeme newborn

Shrnutí více než 500 odfocených newborn a desítek newborn workshopů pro fotografy z celé ČR.
"eBook je fantastický! Obsahuje kompletní ucelené informace. Všechno jsem pročetla jedním dechem ... je nabitý všemi nezbytnými informacemi a mohu ho vřele doporučit i dalším zájemcům o newborn focení". (Marcela Lebedinská)

Photoshop edit Newborn

48 minutový edit se zaměřením na retuš pleti v české verzi Photoshopu.
"Velice pěkně a přehledně vysvětleno, jednoduché postupy. Jedna z nejlepších investic, co jsem v poslední době udělala. Hledala jsem docela dlouho něco obdobného - na youtube je to ve výsledku někdy jen ztráta času a člověk je z toho stejně zmatený. V tomhle editu je mi vše hned jasné. Děkuji". (Markéta Ducháčková)

výukové video Základy wrapování

Kompletní vysvětlení a ukázky základů wrapování.
"Naprosto perfektní video, konečně už vím, jak mám začít s wrapováním. Nevím proč, ale vždycky jsem se toho bála - teď už ne :)". (Barbora Nejedlá)

výukové video Brambora

Přesný postup wrapování, co udělat s nožkama, ručičkama, jak si připravit místo na focení, jaké pomůcky budete potřebovat - uvidíte focení na beanbagu i na podlaze.
"Tyhle fotky se mi vždycky líbily, ale neodvážila jsem se do toho sama pustit. Díky moc za tohle skvělé video, teď už bramboru fotím taky!"  (Jana Loubová)

recenze editů a výukových videí
"Koupeno, shlédnuto, jako vždy krásně jednoduše a přehledně vysvětleno. Děkuji! Moc oceňuji dodatečné dovysvětlování použitých funkcí a proč se to tak dělá. Pro mne velmi důležité, aby tomu člověk rozuměl a dokázal použít samostatně a využít i jinak, a ne se učit jen postup jako cvičená opička".
Markéta Ducháčková
"Už jsem take podle vašeho návodu upravovala fotky. Je to super vysvětlené, i když jsem s Photoshopem pracovala poprvé 😁 😁".
Barbora Ivaničová
"Úžasný edit 😍 Pro mne, jelikož fotím pouze v exteriéru, nej 💯 💣Děkuji. 😊"
Šárka Štrejchýřová
"Konečně jsem ho viděla celý a super. Fotky už podle něj upravuji a je to fofr. Paráda 👌Doporučuju všem, co fotí venku."
Eva Čepeláková
"Zakoupila jsem si u Vás edity Léto a Podzim a musím říci,že jsou skvělé. Občas si nějaký koupím u Meg Bitton,ale přece jen v té angličtině to není ono,navíc ty připravené akce od Vás jsou TOP!".
Ivana Šindelářová
"Kurzy od Marcela jsou pro mě jistota maximální spokojenosti. Proto jsem neváhala a koupila edit, který mě provedl úpravou fotografie od začátku do konce s možností si vyzkoušet nástroje LR a PS tak, abych je mohla použít na svých fotkách. Rozdíl je díky tomu neskutečný. Děkuji moc, pomohlo mi to se zase posunout a zkoušet nové věci. Těším se na další :)"
Petra Richterová
"Velice pěkně a přehledně vysvětleno, jednoduché postupy. Jedna z nejlepších investic, co jsem v poslední době udělala. Hledala jsem docela dlouho něco obdobného a v tom množství videí, co je na youtube, je to ve výsledku někdy jen ztráta času a člověk je z toho stejně zmatený. V tomhle editu je mi vše hned jasné. Děkuji".
Markéta Ducháčková
,,Profesionální přístup a srozumitelná forma vedení fotografických kurzů přenesena do online podoby. Vhodné jak pro začátečníka, tak jako dávka inspirace pro již zkušené. Mohu jen vřele doporučit a doufat, že přibyde ještě nějaký další edit 🙂".
Ivana Houšková
"Jasně a krok po kroku vysvětlený celý postup i s ukázkami, za sebe mohu jen doporučit".
Dita Vodáková Frajdlová
"Edity jsou super, obsahují spoustu vychytávek a rad. Vše je krásně vysvětlené i pro úplné začátečníky. Budu se těšit na další edity".
Michaela Krýdová

Co když Vás bude zajímat něco dalšího?

Dostáváte od nás také přístup na webové stránky,
kde najdete další rady a tipy k používání editů, videí a Photoshopu. 
Součástí je i blog pro dotazy - rádi Vám pomůžeme.

Vaší koupí editu to pro nás prostě nekončí :),
rádi Vám budeme pomáhat i dál
(stejně jako to děláme v případě kurzů i eBooků).

Kolik NEWBORN výuková sada stojí?

Celková cena všech výukových materiálů je 2.650 Kč,
v akci nyní se slevou 63% za 990 Kč.

Jak videa, eBook a edity dostanete?

Ihned po zaplacení (kartou nebo převodem z účtu) Vám přijde link na přehrávání videí (s neomezenou platností) a stáhnutí eBooku (v .pdf) a mailem navíc i informace k bonusovým materiálům.