UPRAVUJEME FOTOGRAFIE -  Zoner X

NOVINKA pro rok 2020: INDIVIDUÁLNÍ TERMÍNY KURZU:

Kurz pro Vás uděláme i "dálkově" on-line (vzdáleným připojením na váš počítač a individuální konzultací) - můžeme Vám tak nabídnout naprosto individuální přístup, kdy je obsah kurzu přizpůsoben vašim požadavkům.

Předem si řekneme, co Vás zajímá a kde potřebujete pomoci a tomu přizpůsobíme obsah on-line kurzu (konzultace).
K jednotlivým kurzům vždy dostanete i sadu výukových videí s opakováním celého obsahu kurzu - vše si tak můžete kdykoli zopakovat. Cena je stejná, v případě zájmu nás prosím kontaktujte.

KURZ ZONER - X

Připravili jsme celodenní profesionální kurz pro každého, i pro úplné začátečníky.

Proč fotografie vlastně  upravovat? Nafotit dobře fotku je základ, bez kterého se neobejdete (naučíme Vás na kurzu FOTOGRAFOVÁNÍ BEZ OBAV), ale stejně důležité je potom fotky dobře upravit - posune Vás to o velký kus dopředu a nevyhne se tomu nikdo, kdo to s focením myslí alespoň trochu vážně. Vhodnou úpravou fotografie docílíte klidně 70% výsledného dojmu, který z dané fotky máte - a to už smysl určitě má!

Co je na kurzu speciálního? Ukážu Vám praktické postupy, jak z fotky rychle "vytáhnout" maximum - jak si předem říct (a podle čeho), co s fotkou budeme dělat a proč - a co nám k tomu pomůže 🙂

.... např. jak  zvýraznit to, co je na fotce důležité a potlačit to ostatní,  upravit to, co je špatně (třeba posunuté barvy, příliš tmavé obličeje apod.).  Naučím Vás praktické postupy úpravy fotek, které sám využívám. Projdeme jak expozici a barvy, ale také práci s lokálními úpravami a podíváme se, jak si připravit vlastní štětce pro rychlou úpravu fotek (na kurzu dostanete i sadu připravených štětců na retuše) - půjde rovnou o praktické postupy, jak upravovat fotografie ... k těmhle postupům úprav jsem se dopracovával roky, Vám to předám za jeden den :).

Proč na kurzu používáme program ZONER X? - postupy a úpravy, které se naučíte v Zoneru, můžete používat i v jiných programech. Navíc Zoner je u nás nejrozšířenější, je v češtině, navíc dostupný v 30denní plně funkční verzi na odzkoušení (link)  a ve verzi Zoner X plně vyhovuje i pro poměrně dokonalou úpravu fotografií (pokud ale upravujete ve formátu RAW a máte v databázi tisíce fotek, doporučil bych raději Lightroom Classic CC, práci s velkou databází a RAWy zvládá o poznání lépe).

Co na kurz říkají jeho účastníci:

Děkuji za důležité informace, které jsem si odnesl. Hlavně organizace fotek, zálohování, vyhledávání a hromadná úprava je bomba. Doteď jsem se pokoušel si fotky urovnat, ale teprve teď budou mít řád a organizaci. Vše bylo skvěle podané a utříděné. S kurzem jsem moc spokojený a myslím, že mě to posune zase o kus dál a FOTOjinak.cz - budu ti konkurentem zase o kus větším 🙂 ... to asi těžko, ale aspoň svoji rodinu a teď už i sport dokážu vyfotit a upravit dobře. Všem DOPORUČUJI!!!!
Martin Čechák
Já děkuji za trpělivost a odvahu zavřít se do mistnosti s bandou ženských prahnoucich po informacích. Za vstřícnost a ochotu se kterou se nám Marcel venoval.Umí informace podat tak že i člověk který drží v ruce digitální zrcadlovku poprvé,rychle zjistí o co jde a ví kam sáhnout ,kde co přepnout a kdy co použít. Seznámí vás se základy stejně dobře jako s poznatky a programy pro pokročilé. Je to profik a zároveň anděl s fotakem v ruce!!! Veliké a tisicere dík Marceli! Doufám že se mužů těšit na další spolupráci a spousty užitečných rad...
Barbora Waldmannová Duchoňová
Ve fotografovani na urcite urovni jsem uplny zacatecnik a kurzy foceni a upravy fotek u pana Kotyka mi otevrely hranice. Konecne mam sjednocene informace,ktere byly predany nam poslachacum ve zcela jednoduche a zabavne forme. Kurzy od FOTOjinak vrele doporucuji vsem, co se chteji hrave naucit fotit.
Iva Straková
Děkuji za SUPER kurzy. Opravdu jednoduše a hezky vysvětleno jak fotit a v druhém kurzu jak si fotky upravit. Doporučuji všem, kdo fotí na automat a neví si rady dál, ale i těm co zkouší a prostě to ještě není ono. Marcel má neskutečnou trpělivost a opravdu umí vysvětlit. Pohodová atmosféra. Vážně to stojí za to ! Focení si pak užijete úplně jinak. Já děkuji 🙂 a moc.
Petra Richterová
Velké díky Marcelovi za sobotní kurz - Zoner jsem viděla poprvé v životě, ale díky jasnému vysvětlení jednotlivých funkcí a okamžitému vyzkoušení jsem už v neděli bez problémů upravovala fotky sama. Tyto kurzy můžu všem jenom doporučit. Příjemné prostředí, výborný a trpělivý lektor, malá skupinka lidi....Určitě to stoji za to. Já sama jsem na kurzy jela 120 km a bude-li další pojedu určitě znovu. Děkuji Marceli. Vaše kurzy mi ušetřily spoustu času, který bych strávila metodou pokus-omyl.
Katka Delínová
Bylo to podruhé, co jsem byla na kurzu - poprvé ohledně focení, podruhé na úpravě fotek v Zoneru a musím říct, že mi oboje dost pomohlo, získala jsem zde mnoho cenných rad a informací, jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Takže kdo o tom přemýšlí, jestli jo nebo ne, mohu doporučit, ať do toho určitě jde, nebudete litovat. Ještě jednou moc děkuji, byla to užitečně a navíc příjemně strávená sobota
Andrea Gonsenicová
Velice děkuji za super kurz o úpravě fotografii. Moc mi to pomohlo, nejsem sice úplný začátečník, ale mezery jsem měla a tohle mi moc pomohlo si je vyplnit :). Vřele všem doporučuji".
Kateřina Molková-Andrlová
Byl jsem na druhém kurzu od FOTOjinak - organizace a úprava fotek v Zoneru a chci poděkovat, kurz byl dobře připravený, pěkné praktické ukázky a po jeho absolvování je úprava fotek mnohem snazší!
Vašek Kobližka
Děkuji panu Marcelovi za sobotní kurz v Č. Budějovicích. I když jsem měl program ZONER poprvé "v ruce", díky skvělému vedení se už nemusím bát, že něco špatně zmáčknu a ono se to pokazí. Doma jsem to hned vyzkoušel - funguje to. Výborný kurz, mohu vřele všem doporučit.
Mirek Janáček
Děkuji za profesionálně vedený kurz, skvělý přístup, trpělivost a slova povzbuzení. Práce v Zoneru je hned snadnější. Těším se na další setkání. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí získat nové informace v malé skupince s individuálním přístupem a skvělou atmosférou.
Jana Brabniková
Opět děkuji za další kurz focení. Kurz mi byl opět velkým přínosem ..... mé domácí fotoalbum se rozrůstá do neuvěřitelného rozměru:-)) . Teď už ale umím fotografovat na manuál ( první kurz ). V druhém kurzu jsem se naučila své fotografie třídit a upravovat ......( samozřejmě mám stále co zlepšovat ). Děkuji za "ženský přístup" a budu se těšit zase někdy příště :-))
Romana Kristlová
Děkuji za velký přísun informací a hlavně energie, že vytrvalostí, precizností a pílí se dá dosáhnout úspěchu, i když je člověk pouhý začátečník. Byl to můj druhý kurz od FOTOjinak a věřím, že ne poslední..Vše bylo srozumitelně a jasně vysvětleno, nechyběly názorné ukázky i praktická část..Za mě super a doporučuji !!! a velké DÍKY !!!!
Markéta Brabníková
Nedelni kurz byl pro mne velkym prinosem . Nejen,ze jsem ho stravila ve skupine prijemnych lidi ,ale zaroven jsem se dozvedela spoustu novych informaci ,ktere me ve foceni posunou dal . Marcel ma muj obdiv,ohledne trpelivosti ,kterou s nami mel 😁 . Vse logicky a hlavne jednoduse vysvetlil ,popripade ukazal . Kurz mohu jen doporucit
René Michnerová
Děkuji moc za sobotní kurz a trpělivost s námi a častou větou ,,Mě to nejde´´ :-D. Ale bylo to super, spousta užitečných tipů a rad, jak s fotkami zacházet, třídit atd. Za mě určitě super a doporučuji všem.
Katka Těhlová
"Kurz byl velice přínosný, určitě jsem si toho spoustu odnesla. Informace budu vstřebávat asi ještě dlouho je toho dost ani jsem nečekala, že toho program umí tolik. Jsem nadšená a doufám že se ještě na nějakém kurzu uvidíme 😊".
Jaroslava Černá
"Děkuji za kurz. Dnes jsem si už upravovala fotky a mám z nich velkou radost".
Veronika Frodlová
Velice doporučuji kurzy od Fotojinak!!! Jsou určené pro všechny nadšence do focení, kteří očekávají srozumitelnost a profesionalitu. Kurzy obsahují maximum informací, které jsou potřeba a vše je hned názorně ukázáno a vyzkoušeno. Marcel a Veru jsou milovníci fotografie, proto jejich knowhow předávají s obrovským nadšením a potěšením, což je na nich na první pohled vidět. Z jejich kurzů budete odcházet nejen s množstvím nových zkušeností, ale také s úsměvem na tváři 🙂
Lucie Maršálková
"Dekuji za kurz pro Zoner. Naprosto uzasne informace o kterych jsem nemela tuseni".
Petra Valentová

PROGRAM KURZU:

Naučíte se rychle a efektivně zpracovat a upravit nafocené fotografie: 

  • import, roztřídění fotek i jejich zálohování
  • aplikování základních úprav na jednotlivé fotky i hromadné úpravy pro ušetření času při zpracování více fotografií najednou
  • pokročilejší fotografické techniky (selektivní výběr a úpravy, retuše, použití filtrů ...)
  • naučíme se i dělat panoramatické fotky, koláže, webovou galerii, video prezentaci, HDR fotky

Program kurzu je postaven na jednotlivých "projektech" - vždy dostanete k dispozici fotografie, na kterých si vše budete prakticky zkoušet, např.:

  • naimportovat fotky, roztřídit je, zálohovat
  • základní úpravy fotky - vysvětlení histogramu, barevné korekce, expozice, křivky, převod na černobílou, doostření, odstranění šumu
  • hromadné úpravy = upravíme si jednu fotku a dané upravy si automaticky přeneseme na ostatní (šetří to čas)
  • atd ...

CO BUDETE POTŘEBOVAT:
Vlastní notebook s nainstalovaným a funkčním programem Zoner Photostudio X (můžete si nainstalovat 30 denní zkušební verzi zdarma).

TERMÍNY A MÍSTA KURZŮ:

PLZEŇ - v případě zájmu nám prosím napište

HRADEC KRÁLOVÉ - v případě zájmu nám prosím napište

ČESKÉ BUDĚJOVICE - v případě zájmu nám prosím napište

CENA kurzu je 1.950 Kč.

Termíny a informace o všech našich kurzech najdete TADY.

REZERVUJTE SI VAŠE MÍSTO NA KURZU

Pošlete nám prosím kontaktní informace, obratem Vám zašleme potvrzenou rezervaci a podrobné informace ke kurzu (předem nic neplatíte, kurzovné se platí až na kurzu).
Kurz si můžete také rezervovat SMSKou na tel. čísle 602 589 938.

Máte zájem o DÁRKOVÝ POUKAZ? - informace.